Pierwsze wyniki badań zaprezentowane na międzynarodowej konferencji

26.02.2024
Pierwsze wnioski z badań terenowych zostały zaprezentowane przez dr hab. Zofię Łapniewską i Damiana Tomczyka na międzynarodowej konferencji „Second Edition of the International Conference: Institutions and Survival - Challenges for Sustainability” organizowanej przez Forum Myśli Instytucjonalnej i Uniwersytet w Białymstoku.
więcej o Pierwsze wyniki badań zaprezentowane na międzynarodowej konferencji
Tydzień badań terenowych w Koninie już za nami!

06.12.2023
W dniach 27 listopada – 1 grudnia – dr hab. Zofia Łapniewska i mgr Damian Tomczyk przeprowadzali w Koninie wywiady z kluczowymi aktorami transformacji Wielkopolski Wschodniej.
więcej o Tydzień badań terenowych w Koninie już za nami!
Kick-off meeting - Flensburg

06.12.2023
Spotkanie obu zespołów, otwierające projekt GreTEPE, odbyło się na Europa-Universität Flensburg (EUF) w dniach 18-22 września. Była to wspaniała okazja do bliższego poznania się i szczegółowego omówienia poszczególnych zadań, które planujemy i wykonujemy w ramach projektu.
więcej o Kick-off meeting - Flensburg